- Pełny etat
Koordynacja pracy podwykonawców i serwisów zewnętrznych. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Praca na pełny etat w stałych godzinach Umowa o pracę Pełny etat Praca stała
Poland, Kraków
Search current Pełny etat administrator danych postgresql jobs, vacancies, and employment in Polska on Jobeax. 202 Pełny etat administrator danych postgresql jobs in Polska.
Popularne miasta
Top 5
Wyświetlane oferty
Koordynacja pracy podwykonawców i serwisów zewnętrznych. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Praca na pełny etat w stałych godzinach Umowa o pracę Pełny etat Praca stała
Poland, Kraków
Praktyki Pełny etat
Poland, Poznań
4806 zł
Umowa o pracę na czas określony, Dwie zmiany, Zatrudnienie od zaraz: TAK Pełny etat Umowa o pracę Praca od zaraz 2 zmiany
Poland, Olsztyn
10000 - 10500 zł
Umowa o pracę. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w szybko rozwijającej się, młodej organizacji, Umowa o pracę na okres próbny, Elastyczne godziny pracy Umowa o pracę Pełny etat Praca stała Elastyczne godziny
Poland, Katowice
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30–15:30 Umowa o pracę Pełny etat Praca stała Poniedziałek - Piątek
Poland, Poznań
You are expected to work most of your time in the office, at least three days a week, but still with a hybrid setup, You should expect some travel activity, up to 20 days per year Pełny etat Podróże służbowe
Poland
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Pełny etat Umowa o pracę
Poland, Szczecin
4806 zł
Umowa o pracę Umowa o pracę Pełny etat
Poland, Wrocław
Stanoiwsz zdalne wsparcie dla rozwiązywania problemów/incydentów zgłaszanych przez jednostki banku z zakresu działania urządzeń Pełny etat Praca zdalna
Poland, Poznań
10000 - 12000 zł
Współpraca i nadzór nad pracą podwykonawców obsługujących Wspólnoty Mieszkaniowe. Chętnie osoby po studiach kierunki: gospodarka przestrzenna, zarządzanie, prawo, ekonomia, geodezja. Możliwość podjęcia pracy na podstawie umowy o prace/zlecenie lub b2b. Pełny etat.
Poland, Warszawa
22000 - 29000 zł
The platform is in active transformation - performance, architecture, and AI - and we're driving a strategic shift from MSSQL-only databases toward a broader stack that includes PostgreSQL and analytical databases like ClickHouse, Hybrid - 2 days in office, 3 remote Pełny etat Praca zdalna Praca zmianowa
Poland, Kraków
6500 - 7000 zł
Pracę na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę tymczasową, Gotowość do szybkiego podjęcia pracy (preferowane osoby dyspozycyjne „od zaraz”). Pracę w pełni zdalną z elastycznym godzinami pracy (9:00-17:00, 10:00-18:00 lub 11:00-19:00).
Poland, Łódź
130 zł PLN - 170 zł PLN
130 - 170 zł / stawka godzinowa Współpraca hybrydowa - aktualnie min. raz w tygodniu 1 dzień/tydzień Pełny etat Praca hybrydowa
Poland, Warszawa
Zasugerowane Pełny etat Praca zmianowa Dyżury
Poland, Wrocław
Zasugerowane Pełny etat
Poland, Wrocław
6500 - 7300 zł
Full time employment (first for a trial period – 3 months). Possibility to work in a hybrid model (1 day per week), Shops (working in shifts, including a shift on Saturday once a month). Flexible working hours 1 dzień/tydzień Pełny etat Praca zmianowa Elastyczne godziny
Poland, Kraków
Umowę o pracę na cały etat, Elastyczny czas pracy.
Poland, Poznań
B2B, Umowa zlecenie, umowa o pracę. O Pracę na umowę o pracę oraz umowę zlecenie lub umowę B2B Umowa zlecenie Umowa o pracę Pełny etat
Poland, Wrocław
5500 - 6000 zł
Umowa o pracę na czas określony, Jedna zmiana Umowa o pracę Pełny etat 1 zmiana
Poland
Umowę o pracę, Elastyczny czas i miejsce pracy Pełny etat Umowa o pracę Elastyczne godziny
Poland, Wrocław