- Pełny etat
Nauka w praktyce: Obiecujemy, że w miesiąc nauczysz się więcej niż w rok na kursach Praktyki Pełny etat
Poland, Warszawa
Search current Pełny etat junior javascript backend jobs, vacancies, and employment in Polska on Jobeax. 294 Pełny etat junior javascript backend jobs in Polska.
Popularne miasta
Top 5
Wyświetlane oferty
Nauka w praktyce: Obiecujemy, że w miesiąc nauczysz się więcej niż w rok na kursach Praktyki Pełny etat
Poland, Warszawa
220 zł PLN - 240 zł PLN
... top N. American bank (for residents of Poland only). Enjoy the stability of a long-term, fully remote role that only a bank can offer. This is a fully remote backend Java development role for a developer in Poland. Flexibility & remote work: Fully remote position based in Poland with increasing schedule Praca zdalna Pełny ...
Poland, Katowice
Do zespołu rozwijającego największych systemów biletowych poszukujemy Mid Backend Developera. Będziesz uczestniczyć w rozwoju i utrzymaniu kluczowych usług backendowych odpowiedzialnych za obsługę sprzedaży biletów, zarządzanie użytkownikami, integracje z systemami zewnętrznymi... Pełny etat Praca hybrydowa
Poland
$90k USD - $150k USD / year
90000 - 150000 $ / rocznie Remote | Full-time, Health & Wellness: Comprehensive medical insurance and a flexible work schedule, Remote. Remote Work Support: Full support for remote work, including necessary software, equipment, and coworking memberships.
Poland, Poznań
Poland or Remote, Full time, Technology, Flexible, Poznan or remote. Remote working policies. Additionally: Remote work Praca zdalna Pełny etat Elastyczne godziny
Poland, Poznań
API design and contract maintenance — defining clear contracts between services, and ensuring the interface is clean, versioned, and reliable for downstream consumers.
Poland, Poznań
270 zł PLN - 300 zł PLN / hour
... top N. American bank (for residents of Poland only). Enjoy the stability of a long-term, fully remote role that only a bank can offer. This is a fully remote backend Java development role for a developer in Poland. Flexibility & remote work: Fully remote position based in Poland with increasing schedule Zasugerowane Praca ...
Poland, Poznań
Pracę w modelu hybrydowym - 6 dni/ miesiąc z biura w Krakowie Pełny etat Praca hybrydowa
Poland
220 zł PLN - 240 zł PLN
... top N. American bank (for residents of Poland only). Enjoy the stability of a long-term, fully remote role that only a bank can offer. This is a fully remote backend Java development role for a developer in Poland. Flexibility & remote work: Fully remote position based in Poland with increasing schedule Praca zdalna Pełny ...
Poland, Poznań
150 zł PLN - 200 zł PLN
150 - 200 zł / stawka godzinowa Znajomość testów kontraktowych w podejściu consumer-driven contract.
Poland, Sosnowiec
160 zł PLN - 200 zł PLN
160 - 200 zł / stawka godzinowa Freelance cooperation, Start date: ASAP/01.07.2026 Freelancer Praca zdalna Pełny etat Praca od zaraz
Poland
Typ pracy : pełny etat. Pierwsze doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta (również staże/praktyki). Warunki zatrudnienia : umowa na pełen etat, początkowo na 3 miesięczny okres próbny następnie na czas nieokreślony.
Poland, Swiboßin
Full-time employment, 100% remote work Pełny etat Praca zdalna
Poland, Wrocław
Interest in mobile games, especially casual or slot-style games Pełny etat Praca dorywcza
Poland, Warszawa
Full-time employment contract, Flexible working time Pełny etat Elastyczne godziny
Poland, Warszawa
Umowę o pracę, Elastyczne godziny pracy Umowa o pracę Pełny etat Elastyczne godziny
Poland, Swiboßin
4900 - 5400 zł
Współpracę początkowo w oparciu o umowę zlecenie z realną możliwością przejścia na umowę o pracę, Elastyczne godziny pracy dostosowane do Twojego planu zajęć Umowa zlecenie Umowa o pracę Pełny etat Elastyczne godziny
Poland, Swiboßin
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Umowa o pracę Pełny etat Praca stała
Poland, Swiboßin
16000 - 18000 zł
To oferujemy, umowę o pracę na pełny etat lub kontrakt B2B, Pracę stacjonarną w okolicy Garwolina podczas okresu wdrożeniowego, potem możliwość pracy hybrydowej w modelu 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie Odzież Umowa o pracę Pełny etat Praca hybrydowa Praca zdalna Praca zmianowa
Poland, Warszawa
Available for a full-time work. Employment under a temporary employment contract (until the end of April 2027), Flexible benefits platform (cafeteria system). Flexible working time, Hybrid working model – 3 days remote work and 2 days from our office at 8 Bobrowiecka Street.
Poland, Warszawa