- Pełny etat
Wymiar czasu pracy: pełny etat. Umowa o pracę Pełny etat Umowa o pracę
Poland, Suwałki
Search current Pełny etat niro tech jobs, vacancies, and employment in Polska on Jobeax. 742 Pełny etat niro tech jobs in Polska.
Popularne miasta
Top 5
Wyświetlane oferty
Wymiar czasu pracy: pełny etat. Umowa o pracę Pełny etat Umowa o pracę
Poland, Suwałki
5000 - 8000 zł
Praktyka na podobnym stanowisku minimum 2 lata. Wynagrodzenie od 5000 do 8000 zł brutto (cały etat) w zależności od doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji. Umowa o pracę, Praca jednozmianowa (Chrośla ul. Wrzosowa 1) w wymiarze 1/1 etatu pn-pt 7-15 CAD CAM Praktyki Pełny etat Umowa o pracę 1 zmiana
Poland, Koszalin
6116 - 9050 zł
Umowa o pracę na okres próbny, Jedna zmiana, Zatrudnienie od zaraz: TAK CAD CAM Pełny etat Umowa o pracę Praca od zaraz 1 zmiana
Poland, Koszalin
4806 - 6000 zł
Umowa o pracę na czas określony, Jedna zmiana CAD CAM Pełny etat Umowa o pracę 1 zmiana
Poland, Koszalin
6116 - 9050 zł
Umowa o pracę, Umowa o pracę na okres próbny CAD CAM Umowa o pracę Pełny etat
Poland, Koszalin
6850 - 10500 zł
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku CAD CAM Pełny etat Praca stała
Poland, Koszalin
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę CAD CAM Umowa o pracę Pełny etat Praca stała
Poland, Koszalin
Stabilne zatrudnienie w firmie CAD CAM Pełny etat Praca stała
Poland, Koszalin
Elastyczne godziny pracy CAD CAM Pełny etat Praca stała Elastyczne godziny
Poland, Koszalin
Oferujemy Umowę o pracę CAD CAM Pełny etat Praca hybrydowa Umowa o pracę
Poland, Koszalin
10000 - 15000 zł
Umowa o pracę na pełen etat lub B2B CAD CAM Pełny etat Umowa o pracę
Poland, Koszalin
Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie, Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym Umowa o pracę Pełny etat Praca stała 3 zmiany
Poland
5030 - 6300 zł
Umowa o pracę na czas określony Umowa o pracę Pełny etat
Poland, Kołobrzeg
The actual base pay offered may vary based on a number of factors including job-related qualifications such as knowledge, skills, education, and experience; location; and/or schedule (full or part-time), Location – Home based in Poland (ideally Warsaw area, but flexible nationwide) with occasional in-person meetings
Poland, Kwidzyn
102k zł PLN - 189400 zł PLN / year
102000 - 189400 zł / rocznie The actual base pay offered may vary based on a number of factors including job-related qualifications such as knowledge, skills, education, and experience; location; and/or schedule (full or part-time) Niepełny etat Pełny etat
Poland, Kwidzyn
Pełny etat
Poland, Kwidzyn
Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Pełny etat Praca stała Podróże służbowe
Poland, Kraków
4806 zł
Umowa o pracę w zastępstwie, Jedna zmiana Biżuteria Pełny etat Umowa na zastępstwo Umowa o pracę 1 zmiana
Poland, Kraków
Propellerhead operates a hybrid working model (work from our office and from your own home) Pełny etat Praca hybrydowa
Poland, Kraków
215k zł PLN - 457k zł PLN / year
215000 - 457000 zł / rocznie Drive deal execution from first executive conversation through contract negotiation and close.
Poland, Warszawa