- Pełny etat
31.4 zł PLN
31,4 zł / stawka godzinowa Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku i przyjaznej atmosferze Pełny etat Praca stała
Poland
Search current Pełny etat styl bud jobs, vacancies, and employment in Polska on Jobeax. 1,197 Pełny etat styl bud jobs in Polska.
Popularne miasta
Top 5
Wyświetlane oferty
31.4 zł PLN
31,4 zł / stawka godzinowa Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku i przyjaznej atmosferze Pełny etat Praca stała
Poland
Elastyczne godziny pracy Umowa zlecenie Pełny etat Praca zmianowa Elastyczne godziny
Poland
4806 - 8000 zł
Praca na pełen etat lub na 3/4. Stabilne zatrudnienie z nastawieniem na dłuższą współpracę, Grafik pracy zmianowy. Salon otwarty jest od 8 do 20, pracujemy na dwie zmiany, więc nie siedzisz cały tydzień do wieczora ;) Paznokci Pełny etat Praca stała Praca hybrydowa Praca zmianowa 2 zmiany Praca wieczorami
Poland
5000 - 7000 zł
Prężenie rozwijający się salon beauty poszukuje stylistki rzęs oraz stylistki paznokci do stałej współpracy, Oferujemy pracę w zgranym zespole, w pełni wyposażone stanowisko i elastyczny grafik Paznokci Pełny etat Praca stała Elastyczne godziny
Poland
5000 - 10000 zł
Elastyczny grafik Pełny etat Praca hybrydowa Elastyczne godziny
Poland, Żywiec
5200 - 8000 zł
B2B lub umowa zlecenie – do wyboru Paznokci Umowa zlecenie 1/2 etatu Niepełny etat Pełny etat Praca hybrydowa Praca w weekendy
Poland
4500 - 10000 zł
Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb (możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin) Paznokci Niepełny etat Pełny etat Praca hybrydowa Elastyczne godziny
Poland
7000 - 12000 zł
Elastyczny grafik (zmiany, dzień/dzień – do uzgodnienia). Praca w minimum 2 soboty w miesiącu Paznokci Niepełny etat Pełny etat Praca hybrydowa Praca zmianowa Elastyczne godziny
Poland
6000 - 15000 zł
... od wiedzy i umiejętności, • liczne szkolenia prowadzone przez znanych ekspertów w swoich dziedzinach • możliwość rozwoju kariery i przejrzystą ścieżkę awansu (Stylista > Top Stylista > Senior Stylista > Master Stylista > Dyrektor) • otwartość, wyrozumiałość i wsparcie Zespołu, • kawowego baristę… no dobrze, to ekspres, ale ...
Poland, Szczecin
5500 zł
Umowa o pracę na czas określony, Dwie zmiany, Zatrudnienie od zaraz: NIE Zasugerowane Umowa o pracę Pełny etat Praca od zaraz 2 zmiany
Poland, Budzów
4900 - 5500 zł
Umowa o pracę Zasugerowane Umowa o pracę Pełny etat
Poland, Budzów
4806 - 5000 zł
Hotel ibis Budget Stadion Wrocław to komfortowy obiekt sieciowy, który zapewnia naszym gościom najwyższą jakość obsługi. Oferujemy 122 kompaktowe pokoje, dostępne w przystępnych cenach, oraz przyjazną atmosferę, która sprawia, że każdy gość czuje się jak w domu. Hotel znajduje się w dogodnej lokalizacji, w pobliżu Stadionu ...
Poland
4806 - 6000 zł
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług, Zatrudnienie od zaraz: TAK Zasugerowane Umowa zlecenie Pełny etat Praca od zaraz
Poland, Budzów
5000 zł
Umowa o pracę, Umowa o pracę na okres próbny Zasugerowane Umowa o pracę Pełny etat
Poland, Budzów
22.68 zł PLN - 24 zł PLN
22,68 - 24 zł / stawka godzinowa 5-6 Days per week, with 2 mandatory Saturdays per month Pełny etat
Poland, Budzów
6800 - 7250 zł
Umowę o pracę od pierwszego dnia. Wszystkie weekendy i święta wolne, Pracę od poniedziałku do piątku Umowa o pracę Pełny etat Praca stała Praca w weekendy Poniedziałek - Piątek
Poland
35 - 40 zł / stawka godzinowa
Miejsce pracy: Kielce Forma zatrudnienia: umowa o pracę / zlecenie / B2B Wymiar czasu pracy: pełny etat lub 1/2 etatu Praca od zaraz O nas Akademia Zdrowia Izabela Łajs – jednostka szkoleniowa wpisana do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) , prowadząca szkolenia zawodowe, branżowe oraz projekty finansowane ze środków
Poland, Kielce
6215 zł
Umowa o pracę na czas określony, Jedna zmiana Pełny etat Umowa o pracę 1 zmiana
Poland, Katowice
Wykształcenie wyższe inżynierskie lub średnie techniczne (mile widziane również osoby bezpośrednio po studiach technicznych, np. kierunki: budowa okrętów, mechanika, inżynieria produkcji). Stabilne zatrudnienie oraz rozwój zawodowy Staż Pełny etat Praca stała Praca zmianowa
Poland, Bielsko-Biała
71k
Treść oferty Dla naszego klienta, Generalnego Wykonawcy z Poznania, poszukujemy Kierownika Budowy , który będzie odpowiedzialny za inwestycje na terenie Polski północno-zachodniej. Twoje zadania: - Samodzielne prowadzenie budowy jako Kierownik Budowy zgodnie z Prawem Budowlanym  - Nadzór nad przestrzeganiem ...
Poland, Poznań